Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Chodory - Oferty wynajmu domów na Podlasiu

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom umeblowany Kleosin

Kleosin(Chodory + 16 km)

4 900 zł180 m² 27,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Umeblowany I W pełni wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej położony w lokalizacji bardzo blisko Centrum Białegostoku w Kleosinie do wynajęcia Budynek z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Księżyno

Księżyno(Chodory + 14 km)

6 500 zł110 m² 59,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy nieruchomość w miejscowości Księżyno, gmina Juchnowiec Kościelny. Do wynajęcia część budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej około 110m2. Nieruchomość posiada duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Kleosin

Kleosin(Chodory + 16 km)

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Pięknie wykończony I gotowy do wejscia dom bardzo blisko Centrum Białegostoku w Kleosinie do wynajęcia Powierzchnia całkowita domu 70 m2 Działka współdzielona Dom bardzo dobrze wyposażony:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Produkcyjna

Zawady,Białystok(Chodory + 21 km)

10 000 zł350 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia dom z garażami w bryle budynku w spokojnej okolicy nieopodal ch Auchan przy ul. Produkcyjnej w Białymstoku - idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ogrodniczki

Ogrodniczki(Chodory + 29 km)

5 000 zł145 m² 34,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Zapraszamy na prezentację nieruchomości znajdującej się w Ogrodniczkach oddalonych o 4 km od Białegostoku. Powierzchnia domu wynosi około 145 m2, wybudowanego na działce około 480 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Białystok

Mickiewicza,Białystok(Chodory + 21 km)

6 900 zł277 m² 24,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Wyjątkowy dom dla wymagających - osiedle mickiewicza Do wynajęcia wyjątkowy dom o niepowtarzalnym charakterze, stworzony dla osób ceniących wysoką jakość życia, komfort oraz elegancką,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Białystok

Dojlidy Górne,Białystok(Chodory + 21 km)

5 800 zł126 m² 46,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** wydoki standard*** ***piękny ogród *** *** halickie k.BIAŁEGOSTOKU *** Polecamy do wynajmu atrakcyjny 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej położony na obrzeżach Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Chodory

Chodory,podlaskie

3 000 zł312 m² 9,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:39 000 m²

Oferuję do wynajęcia dom o powierzchni 316 m2. Lokalizacja Chodory, cicha spokojna okolica, nieopodal Białegostoku. Cały budynek do dyspozycji wynajmującego. Dwa duże pomieszczenia przejściowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zaścianki

Zaścianki(Chodory + 22 km)

3 200 zł115 m² 27,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Opis Stok Nieruchomości zaprasza do wynajmu nowego domu w zabudowie szeregowej na nowopowstałym osiedlu w Zaściankach, gm. Supraśl. Kameralna inwestycja zrealizowana jest w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Popiełuszki

Leśna Dolina,Białystok(Chodory + 21 km)

3 500 zł140 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:433 m²

Dom 6 sypialni działka 433m2 ul. Popiełuszki 105 Do wynajęcia dom murowany urządzony, przygotowany dla ekipy pracowników, 6 niezależnych sypialni, duży salon, dwie łazienki, kuchnia, garaż. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grota-Roweckiego

Jaroszówka,Białystok(Chodory + 21 km)

2 700 zł200 m² 24,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję duży, komfortowy dom z ogrodem pod wynajem, powierzchnia użytkowa 109 m2, pow. działki 500 m2. Budynek zlokalizowany na osiedlu Jaroszówka w cichej i spokojnej okolicy. Dom po.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij